Tanıtım

GEBZE EVDEN EVE NAKLİYAT

Evini değiştirmek isteyenler aynı şehirde veya farklı bir şehirde farklı bir eve taşınmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bekiroğlu nakliyat olarak evden eve nakliyat, fabrika taşımacılığı, piyano, çelik kasa gibi taşımacılıkları içine alan şehir içi taşımacılığında güven, tecrübe ve özveri gelişen teknoloji ve ihtiyaç duyulan taşıma hizmetlerinin farklılaşması ile birlikte daha önemli bir husus halini almıştır. Gebze evden eve nakliyat yük taşımacılığı hizmetinde profesyonel kadro ve üstün hizmet müşterilerine uygun fiyatlarıyla hizmet vermektedir. Şehirler arası nakliyatta da tüm illere nakliye hizmetini müşterilerinin isteklerinize göre gerçekleştirmektedir. Firmanın sunmuş olduğu ücretsiz eksper yardımı ile müşterilerine ev taşıma hakkında önbilgi, fiyat listesi ile transfer zamanı hakkında bilgiler vererek işlemlere başlanmaktadır.

Bekiroğlu evden eve nakliyat ile müşterilerini mağdur etmeden sıkı gayretli ve disiplinli çalışan personeli ile beraber işine dört elle sarılarak müşterilerini mağdur ve mahcup etmeden hizmet sunmaktadır. Hızlı ve disiplinli hizmet anlayışıyla birlikte ücretsiz expertiz hizmeti, ambalajlı nakliyat hizmeti,marangozlu nakliyat hizmeti, sigortalı nakliyat hizmetiyle müşterilerine alanında en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Şehir içi nakliyat bütün nakliyat firmaları tarafından verilen büyüyen bir hizmet ağıdır, özellikle yaz aylarında büyük bir yoğunluk meydana gelmektedir. Firma olarak bütün bu ince ayrıntıları düşünerek teknik ekibini her türlü şartlara karşı hazırlıklı tutmaktadır. Firma tarafından yapılan tüm çalışmalar sigortalı ve güvenlidir. Ülkemizin her yerinde sigortalı ve güvenli taşımacılık hizmeti veren Bekiroğlu Nakliyat bu alanda ki başarısını artık bölgesinin dışına taşımaktadır. Kocaeli evden eve nakliyat ile birlikte %100 müşteri memnuniyeti temeline dayanan hizmet anlayışı ile sağlamış bulunmaktadır. Evinizden evinize eşyalarınızı kaliteli poliporüten/kraft karışımı ambalajlama malzemesi ile paketleyip profesyonel nakliye personeli ile hasarsız nakliyesini gerçekleştirmektedir.

Evden eve nakliyenin gerçekleştirildiği nakliyat araçlarının seçimi de en az taşıma işlemleri kadar önemlidir. Her şeyden önce evden eve nakliyat firması olduğunu beyan eden her firmanın araçları kapalı kasa ve içerisi sunta kaplama olmak zorundadır. Çeşitli noktalarda çalışmalarını sürdüren firma İzmit evden eve nakliyat hizmetleriyle birlikte müşterilerine güvenilir bir çalışma sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir