Tanıtım

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayiliğinin Avantajları ve Şartları

Kendinizi daha enerjik ve formda hissetmek istiyorsanız gün içinde Hacıalioğlu çiğ köfte yemelisiniz. Hacıalioğlu Etsiz Çiğ Köfte sağlığınıza sıhhat katacak üretim ile yiyecekleri hazırlamaktadır. Tamamen natural ve bitkisel mamüller kullanarak hazırlanan çiğ köftelere talep çokdır. İçeriğinde insan sağlığı için önemli birçok bitkiden meydana gelen bir karışım vardır. Çiğ köfte üretimde kullandığı bulgur, salça ve baharatlar en iyi yerlerden alınır. Yeşillikler ise en steril ortamlarda yıkanır ve müşterilerin sunumuna hazırlanır. Hacıalioğlu firması çiğ köfte üretimi için gerekli olan tüm belgeleri elinde bulundurmaktadır.

Türk damak keyfini daha çok kitleye ulaştırmayı gaye edinen Hacıalioğlu , çiğ köfte bayilik veren firmalar arasında ilk sıra da yer alır. Geleneksel lezzetlerimizden biri olan çiğ köfteyi steril, temiz bir ortamda, el değmeden üretirler. Müşteri memnuniyetini ilk vazifesi görüdüğü için elinden geleni en iyi şekilde, kusursuz olaran yapan Hacıalioğlu sunumda da hatasız olmayı gayeler. Ekibini ise güler yüzlü ve içten insanlar arasından seçmektedir.

Yeni girişimcilerin önünü açmak isteyen Hacıalioğlu, çiğ köfte bayilik veren bir firmadır. Yatırımcı yanısıra olup, her anlarında onlara destek veren Hacıalioğlu çiğ köfte, daha çok kitleye ulaşmayı gaye edinir. Verdiği tüm bayilikler ile yeni piyasanın büyük bir kısmını elinde tutmaktadır. 18 yıllık tecrübesi ile 400’ü aşkın bayilik ile Türkiye’nin lider Çiğ Köfte Network‘üne sahiptir . Diğer firmaların aksine en büyük farkı çiğ köftenin yanı sıra 17 yan ürünlede adından söz ettirmektedir. Hacıalioğlu, vereceği bayilikten isim hakkı almaz.

 

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Sözleşmesi Nasıl Yapılır?

Hacıalioğlu, yatırımcıya 18 senenin verdiği deneyim, lezzeti ve markayı kullanarak kendi kitlesini oluşturur. Çiğ Köfte Bayiliği alan yatırımcının kazançlı çıkması amacıyla elinden geleni yapar. Firmadan çiğ köfte bayilik alabilmek amacıyla ilk önce çiğ köfte bayilik müracaat formunu doldurmanız gerekmektedir. Doldurduğunuz çiğ köfte bayilik müracaat formunu Hacıalioğlu’nun yetkilileri tarafından öncele incelenip, en kısa sürede size bir geri dönüş sağlarlar. Eğer görüşme olumlu geçerse Hacıalioğlu ve sizin aranızda çiğ köfte bayilik sözleşmesi imzalanır.

Bayilik sözleşmesi ile her iki tarafında hakları koruma altına almak için yapılır. Bayilik sözleşmesinin yapılmasından itibaren Hacıalioğlu size her türlü desteği vermektedir. Açmak dilediğiniz iş konumunun büyüklüğüne göre dekorasyon çalışmalarını başlatırlar.

Hacıalioğlu, daha önceden de bahsettiğimiz gibi ilk günden itibaren size gereken tüm desteği vermektedir. Siz ve sizin çalıştıracağınız tüm personel için çiğ köfte piyasasında gerekli olan tüm pazarlama, işletme ve sunum eğitimi Hacıalioğlu fırması tarafından verilir. Bu eğitimler ara ara verilmeye devam etmektedir. Yardıma gereksiniminiz olan her anda Hacıalioğlu firması mutlaka arkanızda olacaktır.  Hacıalioğlu, tüm bunların hepsini hiçbir bedel almadan bunu yapar. Firmadan alacağınız çiğ köfte bayilik ile pek çok kazancınız olacaktır.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Şartları ile daha geniş çevre edinip, daha çok insana hitap edebileceksiniz. Hacıalioğlu açılışa özel size promosyon ürün ve armağanlar göndermektedir. Bu armağanların satışından ise ilk kazancınızı elde edersiniz. Daha ileri satışlardan kazancınızı % 100 artırabilirsiniz. Hacıalioğlu bayiliklerine gönderdiği mamülleri günlük ve taze olarak size gönderir. Hacıalioğlu çiğ köfte el değmeden vakumlu poşetlere hazırlanır. Sizlerde müşterilerinize steril olarak bu şekilde servis edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir