Tanıtım

Firma Yazılımı Sistemi Nedir ?

1) Firma Yazılım Sistemi Nedir ?

İşletmelerin ürün ve hizmetlerini internet üzerinden hızlı, kolay ve güvenilir bir biçimde Tanınmasına olanak sağlayan, ürün sunumu, müşteri kazanma, sipariş alma ve takip etme, ve müşteri hizmetleri gibi aşamaların yönetilmesine imkân sağlayan Sistemi yazılımıdır.

2) Firma Yazılımı Sistemi’in Teknik Özellikleri Nelerdir ?

a) Yazılım,internet tabanlıdır ve işletmenin mevcut veya yeni alacağı DOMAİNNAME (web alan adı) altında çalışacaktır.

b) Yazılım güncel HTML, JavaScript ve Asp teknolojileri kullanılarak Access veri tabanı altyapısı ile hazırlanmıştır.

c) Yapısından dolayı sistem çok hızlı çalışmakta, girilen veriler çok az yer kaplamakta ve tüm işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir.

d) Sistem desteği ve güncelleme isteklerine süratle ve yerinden cevap verilebilmektedir.

e) Sistem; ihtiyaçlara göre sürekli geliştirilmekte ve yeniden yapılandırılmaktadır.

3) Firma Yazılımı Sistemi’in Diğerlerinden Farkı Nedir ?

a) Firma Yazılımı Sistemi; dünyada Bir Çok Dev Firmanın Kullandığı Kuruluşlar gibi Access veri tabanını kullanmaktadır. Access performans ve hızlılık anlamında kendini kanıtlamış bir veri tabanıdır.

b) Firma Yazılımı Sistemi, Farklı Sektördeki ihtiyaçlar tanımlanarak ve bu ihtiyaçları çözümleyecek yapıda geliştirilmiştir. Ayakkabıdan, Optik’e bir çok sektörün Sistemi altyapısına uygundur.

c) Firma Yazılımı Sistemi kullanıcı ve ziyaretçi arayüzü, gözü yormayacak, uzun saatler sitede dolaşmayı kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

d) Kullanımı Kolaydır. Gerek Sistem Yönetimi gerekse kullanım açısından çok hızlı ve basit olarak sitede işlem yapılacak şekilde ayarlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir