Yaşam

Tekne düğünü mü yapmaya karar verdiniz?

Teknede düğün yapmaya karar verdiyseniz, tekne süslemesi için çok farklı konseptler bulunmaktadır. Kendi zevkinize göre belirlediğiniz bir süslemeyi, şirketimiz tarafından desteklenmesi sayesinde görsel bir şölene çevirebilirsiniz. Mavi sularda bir düğün yapacağınız için konsepti tamamlamak adına davetiyelerinizde balık, deniz kabuğu, dümen ya da farklı denize yönelik objeler kullanarak tamamlayabilirsiniz.

Yedek Plan Desteğini Unutmamalı

Tekne düğünlerinin en büyük dezavantajı olumsuz hava koşullarının olumsuzluklarını yaşamak olasılığıdır. Bu nedenle düğün günü ya da düğününüz sırasında ani bir fırtına ya da yağmur ile gecenizin bozulmasına izin vermemelisiniz. Teknede düğün organizasyon şirketleri bu detayı da göz önünde tutarak yedek bir alternatif mekan mutlaka hazırlamalıdır. Böyle bir sunum size yapılmazsa da bu konu hakkında gerekli bilgiye sahip olmadan anlaşma yapmamanızı tavsiye ederiz.

Tekne Düğünü Fiyatları

Tekne düğünü, birçok gelin ve damat adayı tarafından hem sunduğu ortam nedeniyle hem açık havada olması nedeniyle farklılık yaşatmak adına çok fazla tercih edilmektedir. Organizasyon şirketi olarak düğününüzü desteklemek adına farklı konseptler sunarak; gecenizi unutulmaz kılmak adına her türlü detayı planlayarak hareket edip, olumsuzluk yaşanmasını engelliyoruz.
İstediğiniz ikramlıklardan, düğün pastası, alkollü ya da alkolsüz içecek servisi, fotoğraf ve kamera çekimi, süsleme, müzik gibi çok farklı hizmet seçenekleri içerisinden bütçenize uygun olan şık ve unutulmaz bir düğün organizasyonuna destek oluyoruz.

Teknede düğün fiyatlarını belirlerken, ön görüşme sırasında her türlü detayı öğrendikten sonra istenilen hizmetlere, düğünün niteliğine ve sağlanacak şartlara fiyatlandırma yapıyoruz. Davetli sayısı, ikramlıklar, kokteyl ya da yemek masası hazırlanması, düğün pastası, canlı müzik, ışık ve ses sistemi gibi çok farklı hizmetlere göre bütçenize uygun bir fiyat belirlemesi yapmanıza yardımcı olarak, özel gününüzde mutluluğunuza ortak olmayı amaçlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir