Tanıtım

Su kaçağı için en iyi hizmet veren firma

Su kaçakları, gider tıkanmaları, lavabo, klozet tıkanmaları gibi her türlü tesisat sorununa Tesisat Ekibi olarak profesyonel çözümler sunuyoruz. Firmamız uzun süredir eski geleneksel yöntemleri bırakarak yeni modern yöntemlerle tesisat sorunlarını çözüyor. Bunu son teknoloji ürünü cihazlarla ve deneyimli, eğitimli personelimizle yapıyoruz. Firmamızın öncelikli hedefi müşteri memnuniyetidir.
Son yıllara kadar evlerde su kaçağı ve gider tıkanmaları gibi sorunlar her yer kırılıp dökülerek çözülmekteydi. Kırılan dökülen yerlerin tekrar onarılması, boya ve badana yapılması müşterilerimiz için hem eziyetli hem de masraflı bir durumdu. Artık bu sorunlar çözülürken aynı sıkıntıları yaşamıyor ve ek masraflarla karşılaşmıyorsunuz.

Firmamız en yeni teknolojik cihazları alarak sektörde farklılık yarattı ve yeniliklerin öncüsü oldu. Bu cihazlarla hizmetlerimizi daha hızlı, daha güvenli ve daha ekonomik vermekteyiz. Duvar ve tavanlarınızda nemlenmeler, küflenmeler ve dökülmeler varsa hiç zaman geçirmeden bizi aramalısınız. Zamanında sorun giderilmezse duvarlarınızdaki tahribat daha da artacaktır. Firmamıza günün her saati telefon ederek yaşanan sorunu iletebilirsiniz. 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizde müşteri temsilcimiz hemen arıza kaydınızı yapacak ve size randevu verecektir.

Randevu saatinde de deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşan tesisat ekibimiz gerekli malzemelerle adresinize gelecektir. Ekibimiz su kaçağı tespit cihazı ile duvar altındaki boruların görüntülerini alacak ve kaçak noktasını tam olarak tespit edecektir. Bazı firmalar kaçak noktasını bulduktan sonra bırakıp gider. Oysa biz hemen birkaç fayansı yerinden çıkararak tamirini de yapıyoruz. Hiçbir yeri kırıp dökmeden tamiri tamamlıyor ve size temiz bir şekilde teslim ediyoruz. Yaptığımız işlem için ise firmamızın bir yıllık garantisini veriyoruz.

Müşterilerimizi bekletmeden hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için yeterli alt yapıya sahibiz ve nerede olursanız olun arıza bildirdiğiniz gün içinde sorunuzu çözüyoruz. Hizmet alanlarımız ve hizmet bölgelerimizi öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çok sayıdaki servis aracımızla her bölgeye en hızlı hizmeti götürüyoruz. Evinizde ya da iş yerinizde tesisat sorunlarınız olduğunda herhangi bir tesisat ustasına veya bilmediğiniz bir firmaya başvurmadan bizi arayın. Hızlı, garantili ve ekonomik hizmetlerimizden kesinlikle memnun kalacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir