Tanıtım

Makam Bayrakları İçin İlk Tercih

Makam odalarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan makam bayrakları aynı zamanda özel aksesuar niteliği taşımaktadır. Makam bayrağı genelde Türk Bayrağı ve özel kurum bayrakları ile birlikte kullanılmaktadır. İki kategoride üretilen makam direkleri estetikli bir görünüm vermesi ile krom salon direği ve pirinç salon direği olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Genelde 100×150 cm ebatlarda üretilen bayraklar aynı zamanda etrafı da 8 cm genişliğinde ve altın renginde saçaklar kullanılmaktadır. Aynı zamandan makam bayrakları ürünlerinde çift sağlam dikiş ile dikilmektedir.

Türk bayraklarında ay yıldız ile kullanılmasının yanı sıra özel kurum bayraklarında ise ay yıldız olarak kullanılmamaktadır. Makam bayrağı direği modelleri gibi ayrı bir yere sahip olan kurumumuz %100 müşteri memnuniyetini sizlere sunmaktadır. Tüm üretilen makam bayrakları ürünlerinde 1 yıl garanti hizmetini sadece bizim firmamız sizlere vermektedir. Rakipsiz tek şirket olma ünvanını elinde bulunduran bayraklar dünyası geniş müşteri portföyüne sahiptir. Özel şirketlerin amblemlerinin yer aldığı firma bayrakları için önemli olmasının yanında hayatımızın her alanında kullanılmaktadır.

Makam bayrağı kullanım alanları olarak baktığımızda ise kamu kurum ve kuruluşlarda, makam odalarında ve organizasyonlarda daha çok ön planda bulunmaktadır. özel bir bayrak türü olmasının yanında Cumhurbaşkanı, başbakan ve şirketlerde olan makam bayrakları saten kumaş türünden yapılmaktadır. Sergi alanlarında da yer alması ile toplumda daha çok ön planda yer almamaktadır. Makam bayrağı satışı konusunda bizlerde teklif alabileceğiniz gibi aynı zamanda ofisimizi de ziyaret edebilirsiniz. Makam bayrağı satışı yerine makam direkleri üretimlerini kurumumuz yapmaktadır.

Makam direkleri krom ve pirinç şeklinde üretim ve satışı olmaktadır. Makam bayrağı direği ölçüleri ise 2,30 cm ebatında olmasının yanında makam bayrakları ile beraber kullanılmaktadır. Alt taban ve üst tarafından ay yıldız ve talebe göre üretimlerimiz bulunmaktadır. makam Türk bayrağı saten kumaş üzerinde emprime baskı kalitesinde sizlere sunulan ürün arasında yerini almıştır. tek kat ve saten çift katlı olarak üretilen makam bayrakları aynı zamanda sarı saçak oluğ makam odalarının kullanılmaktadır. bayraklar sade kullanıldığı gibi şirketlerin özel logolu bayrakları ile beraber kullanımları söz konusudur. Türkiye’nin dört bir yanına yurtiçi ve yurtdışı temsilciliklere gönderilmesinin yanı sıra ücretsiz kargomuz sizlere sunulmaktadır.

Makam odalarının temsil ettiği için özel kumaşta yapılan maka bayraklarında solma veya yıpranma söz konusu olmamaktadır. Yüksek kalite standartlarına göre üretimlerin yapılmasının yanı sıra makam bayrakları makam odalarını güzel bir şekilde temsil etmektedir. Makam masanın arkasında bulunması ile makam koltuğunun sağ tarafında bulunmaktadır. sol köşesinde ise dilerseniz Türk bayrağını da bizlerden temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir