GenelTanıtım

İnternette Okey Nasıl Oynanır ?

İnternette Okey Nasıl Oynanır ? Yıllardan beri hem kadınların hem de erkeklerin her yaş grubundan insanların en çok sevdiği oyun olan okey oyunu artık sadece kahvehanelerde değil evimizde be her yerde bilgisayar ve internet sayesinde istediğimiz zaman oynayabiliyoruz. Java destekli bir oyundur. Son yıllarda internet ortamının vazgeçilmezleri arasında yer almıştır. Arama motorlarına yazılan en çok aranan oyunlar arasındadır. Dünyanın dört bir yanından insanlarla sanal ortamda hem sohbet hem de oyun oynama imkanı sunan bir fırsatın keyfini bizlere yaşatıyor.

Okey genellikle 4 kişi ile kurulup,oynanabilen zevkli bir oyundur.İstediğimiz zaman bu kadar insanı toplayamayabilirken internet ortamında istediğimiz insanları seçme imkanı bile sunarken rahatlıkla oyun masasını kurabiliriz.İnternet ortamında ücretli veya ücretsiz şekilde oynama imkanı vardır. Ücretsiz okey oynamak için oyun paylaşım sitelerine üye olup,giriş yaparak sitenin sunduğu seçenekler dahilinde ücretsiz salonlar,gruplar ve çeşitli alt oyunlara dahil olabilirsiniz. Canlı sohbet imkanları ile binlerce kişiyi buluşturan salonlarda veya özel gruplarda okey oyunları oynanır. Normal bir okey masası gibi 106 adet okey taşı ve 4 adet ıstaka ile ekranda görüntülenir ve başlar. Kullanıcıların oyun sırasında canlı sohbet ve oyun imkanlarının yanı sıra gerçekçi görsel efektler de kullanılır.Arkadaş ekleme ve arkadaşlar ile salon kurma seçenekleri mevcuttur.Online olarak çip paranız birikir,oyun puanınız hesaplanır,kredi kazanırsınız.Bütün bunlar oyundaki performansınıza bağlıdır.Çeşitli grup veya salonlar ile farklı okey turnuvaları düzenleyerek eğlencenin tadına varabilirsiniz.Online olarak binlerce kişinin buluştuğu platformlarda ilk kaydolan oyuncular acemi sınıfına dahil olur,oyundaki performanslarına ve biriktirdiği paralara göre ünvan kazanıp,seviye atlarlar.Oyuncular kendi aralarında para transferi de yapabilirler.

İnternette Okey Nasıl Oynanır

Bu tarz oyunları profesyonel ve para kazanma amaçlı oynayanlarda bulunmaktadır.Böyle durumlarda vip ya da gold üyelikler sayesinde farklı oyun seçenekleri de bulunan platformda ayrı bir zeminde oynarlar.Yine salon ve grup imkanları bulunan oyuncular,sohbet ederek okey oyunları oynarlar. Açtıkları oturun ile birlikte siteye kredi veya para yüklemek için hesaplarını tanımlattırıp,para yatırıp oyun oynayabilirler. Hesaplarında para olmadığı zaman ise kredi kartı,eft veya paypal sistemi ile ödeme yapabilirler. Kazandıkları paralar da hesaplarına site üzerinden transfer edilir. Para ile oynama imkanı sunan siteler kazancınızdan komisyon almaktadır.Ancak daha fazla risk ve rekabetin olduğu ortamda oyunlar çekişmeli geçmektedir.Dilediğiniz kişilerle dilediğiniz miktarda oyun açılır ve bahis yapılır. Kazanma hırsı ve rekabetin olduğu bir ortamda hızla para kazanıp aynı şekilde de kaybedebilirsiniz.Bu sizin başarınıza ve şansınıza kalmıştır.

Sanal alemde ister paralı ister parasız oynanan okey oyunu,bir çok internet kullanıcısı için boş vakitlerinde sıkılmak yerine online oyun keyfini yaşatıyor.Kullanıcıların ister gece ister gündüz erişebildiği,müzik yayınının da olduğu,her türlü konforun yaratıldığı,kolay ve eğlenceli bir oyun için online okey tercih ediliyor.İnternet ortamının olduğu her an ister bilgisayarda ister cep telefonunda internet sitesine giriş yaparak,oturumu açtıktan sonra oyun oynanabilir.

Seviyeli,kaliteli,eğlenceli,donanımlı,sorunsuz ve teknolojik olarak kendini geliştirmiş bir internet sitesi olan www.okeyoyunlari.net okey oyunu oynamak isteyenlerin tek adresidir. Sitemizden gerekli form ve bilgileri doldurarak üye olup,giriş yaparak okey oyunu içim erişim imkanına ulaşabilirsiniz. Gerçek okey oyunundan farkı olmayan kurallarda ve şekilde işleyen oyun,farklı bir işleyiş barındırmıyor. Her kitleye hitap ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir