Sağlık

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Dr. Mustafa Eraslan ürünleri günde iki defa ve bol suyla birlikte kullanılması doğru bulunmaktadır. Düzenli bir şekilde kullanımla ilk haftadan itibaren gözle görülebilen etkiler bulunur. Kapsüllerin on iki saatte bir defa yemeklerin ardından alınması uygundur. 12 yaş üstüne ve daha çok yetişkin insanlara uygun bulunmaktadır. Hamilelere, emziren annelere, bebeklere ise diğer bitkisellerde olduğu gibi kullanılması doğru bulunmaz. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri doğadan alınan şifalı bitkilerden geliştirilmektedir. Doğu ülkeleriyle, Rusya, Amerika’daki en eski bitkilerden temel alınarak formülize edilmiştir. Şifa kaynağı olarak vücut sistemine destek vermektedir. Doğru ve düzenli şekilde kapsüllerin alınması gereklidir. İlaç olarak adlandırılması hatalıdır. Yan etkisi yoktur. Senelerce doğadaki bitkiler incelenerek hazırlanmıştır. Uzmanlarla da araştırmalar yapılmıştır.

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

Dr. Mustafa Eraslan kimdir sorusuna bilim adamıdır denilebilir. 7 Nisan 1963 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Kurtuluş İlköğretim Okulu’nda ilk olarak öğrenimine başlamıştır. Daha o zamanlardan başarılı bir bilim adamı olmanın ilk sinyallerini vermiştir. Lise için girdiği ortaöğretime giriş sınavlarında derece kazanmıştır. Yurt dışından yüz binlerce kullanıcısı olan ürünler doğal yapıda bulunmaktadır. Dr. Mustafa Eraslan kimdir diye gelen sorular vardır. Kendisi Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni yüksek başarı göstererek dereceyle tamamlamıştır. Üniversitenin hemen ardından İzmir’de askerliğini yapmıştır. Seneler süren çalışmalarını doğadan bulunan şifalı bitkilere ayırarak insanoğluna seçenekler sunmuştur.

Mustafa Eraslan Tavsiyeleri Nelerdir?

Mustafa Eraslan tavsiyeleri olarak düzenli kullanım tavsiye edilmektedir. Vücuttaki toksinlerin atılmasına ve rahatlamaya faydalıdır. Zihin kontrolüne, olayları doğru anlayıp yorumlamaya, gevşemeye, erkeklerde ve kadınlarda görülen kısırlığa karşı görev almaktadır. Mustafa Eraslan tavsiyeleri şeklinde birçok öneri vardır. Ürünler şifalı bitkilerden oluşarak zararlı maddeler içermez. Takviyeler şifalı olarak bilinen en önemli bitkilerden formülize edilmektedir. Kadınlarla erkeklere cinsiyet ayrımı yapılmadan önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir