SağlıkYaşam

Süper bir Adıyaman Çiğköfte Bayiliği

1999 senesinde Mesut Demirel’in girişimleri sayesinde kurulmuştur. Firma kurulduğu günden bu yana hassas ve özverili çalışmaları ile büyümüştür. Üretim amacıyla lüzumlu, bütün belgelere sahip olan Adıyaman çiğköfte, müşteri memnuniyetine ve insan sağlığına ehemmiyet verir. Önceliği insan sağlığı olmasından ötürü, üretimlerinin hepsi besin denetimlerinden geçer. Üretim amacıyla steril ve temiz üretim alanlarına sahiptir.

“Damak tadında iddialıyız” sloganı ile hareket eden firma, Türk damak keyfini en iyi şekilde yansıtmaktadır. Geleneksel lezzetimiz olan çiğköfte içersinde birbirinden değişik baharatlar kullanır. Dünya standartlarında üretim yapan firma, lezzetini daha çok kitleye ulaştırmayı gaye edinir. Müşterilerinin takdiri ile büyümüştür.

Girişimcilerin önünü açan Adıyaman çiğköfte, onlara kendi işlerinin patronu olma imkânı sunar. Yatırımcılar senesinin verilen tecrübe, lezzet ve markayı kullanma haklarına sahip olacaktır.

Firma yeni Piyasa kısmı edinmiş olacaktır. Böylece daha çok kesime ulaşacaktır. Firma yatırımcılardan isim hakkı talep etmez. Açılacak bayiliğin kurulum giderleri yatırımcı doğrulusunda karşılanır. Franchising bedeli ile ilgili bilgi alabilmek amacıyla firmayı aramanızda yarar vardır. Size lüzumlu verileri vereceklerdir.

Firmadan adıyaman çiğköfte bayiliği alabilmek amacıyla ilk olarak bayilik için başvuruda bulunmanı gerekir. Adıyaman çiğköfte bayiliği başvurusu yetki sahibi şahıslar doğrulusunda değerdirilmektedir. Sizle çalışmak isterlerse, geri dönüş yaparlar. Sizle görüştükten sonra, çiğköfte bayiliği sözleşmesi imza edilir.

Anlaşma ile her iki doğrultuın hakları koruma altına alınır. Hacıailoğlu, çiğköfte bayiliği amacıyla birtakım şartlar ister. Buna göre yatırımcı, açacağı iş konumunu, bulunduğu kentte en işlek caddeye açmak zorundadır.

Müşteri potansiyelinin çok olması amacıyla bunu isterler. Açılacak olan adıyaman çiğköfte bayiliği konumunun büyüklüğüne göre kurulum giderleri artar. Firma uyuşmadan itibaren size ve iş konumunuzde çalıştıracağınız personele pazarlama, sunum ve işletme eğitimi verir. Bu eğitimler ara dehemmiyetlerde devam eder.

Hacıailoğlu bayilerine ara ara denetlemeler yapar. Yatırımcının, Hacıailoğlu ile aynı vizyon ve misyonu taşıması ehemmiyetlidir. Temiz, çalışkan, dürüst olması gerekir. Firma açılacak olan çiğköfte bayiliği için reklam ve tanıtım çalışmalarını yürütür. Var olan müşterilerini size yönlendirirler. Yaptığı reklam ve tanıtım çalışmalarından bedel istemez.

Hacıailoğlu, size açılışa özel armağanlar gönderir. Bu armağanların satımı ile ilk kazancınızı elde edersiniz. Daha sonra firmanın desteği ile kazancınız % 100 artış gösterecektir. Firma ne vakit yardım etmeye gereksiniminiz olursa, bölümünde eğitimli ve donanımlı şahıslari ile yardımınıza gelecektir. Açacağınız iş yerine gönderilecek olan mamüller günlük ve vakumlu poşetlerle gönderilir. El değmeden steril ortamda hazırlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir