Tanıtım

Gerçekleri ne zaman öğrenebilirim?

Tüm toplumların bel kemiği olan evlilik kurumu, eşlerin birbirlerine karşı olan sevgi ve sadakatlerini koruyacaklarına dair verdikleri sözün yazılı ve imza altına alınmış sözleşme yoluyla oluşmaktadır. Yasalar kapsamında bu kurumun bozulabilirliği ancak bazı kuralların ihlal edilmesi sonucu olabilmektedir. Eşlerden birinin gösterdiği sadakatsizlik, aldatma boşanma davalarının en yoğun sebeplerindendir. Bununla birlikte sadakatsizlik iddiası delillerle güçlendirilmesi gereken ve tespit edilmesi çok zor bir iddiadır.
Boşanma davalarında sadakatsizlik, çeşitli kanıt ve şahitlerin bir araya getirilmesi sonucunda başarılı sonuçlar vererek boşanmaya neden olabilir. Aldatıldığından şüphelenmekte olan eş, bu kuşkunun yarattığı psikolojik etkiler sebebiyle çoğunlukla doğru düşünememekte ve doğru davranışlar sergileyememektedir. Bu tür durumlarda uzman görüşüne ve yardımına ihtiyaç vardır.
Gerçekleri ne zaman öğrenebilirim? Veya gerçekleri bir an önce öğrenmeliyim gibi basit dürtüler aldatılan eş üzerinde ağır bir psikolojik baskı yaratmaktadır. Tüm bu şüphelerinizin ve sorunlarınızın en doğru ve hızlı çözümü olarak faaliyet göstermekte olan firmamız, Özel dedektif kadrosu ve konu hakkında izlenen farklı yöntemlerle tüm gerçekleri en kısa süre içerisinde ortaya çıkarabilmektedir.
Sadakatsizlik izle amacı ile başvurulan büromuz, aldatmanın tüm ayrıntılarını çeşitli görsel materyallerle birlikte aldatılan eşe sunabilmektedir. Sunulan tüm veriler aldatılmanın ispat edilmesine yardımcı olduğu gibi, sadakatsizlik davalarında kanıt olarak kullanılabilir. Bu deliller yardımıyla kolaylıkla boşanmayı gerçekleştirebileceğiniz gibi, evlilik sözleşmesini ihlal eden eşin Türk medeni kanunundan kaynaklanan nafaka gibi haklarının da elinden alınmasına sebep olur. Bunun yanı sıra sizin mahkemeden nafaka ve belli başlı bazı taleplerde bulunmanıza yardımcı olur.
Sektördeki uzun hizmet yılları boyunca oluşturduğumuz bilgi birikimi ve tecrübelerimizle, tüm başvurularınızda doğru yönlendirmeler ile tüm gerçekleri görebilmenize yardımcı oluyor, sadakatsizlik tespitini en kısa süre içerisinde kanıtlı hale getiriyoruz. Tüm bunları yaparken gizliliği esas alarak hareket eden firmamız, tüm eylemleri sırasında hiçbir şeyin fark edilmemesini garanti etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir