Tanıtım

Promosyon Plastik Kalem Nedir?

Firmalar ürün ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla farklı reklam çalışmaları yapmaktadır. Etkili reklam çalışmaları arasında yer alan promosyon çalışmaları, diğer yöntemlere göre daha uygun fiyatlara sahip olduğu için tercih edilir.
Firmaların müşterileri ve iş çevresi ile olan ilişkilerini arttırmak ve geliştirmek amacıyla en çok tercih edilen promosyon ürünü, promosyon plastik kalem olmaktadır.

Neden Promosyon Plastik Kalem

Promosyon plastik kalem, özellikle tükenmez olarak üretildikleri için iş yerlerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Çok fazla kullanıldıkları için markanın ya da firma adının sürekli göz önünde olmasına neden olur. Bu da uzun süreli ücretsiz reklam anlamına gelmektedir. Aynı zamanda promosyon plastik kalemler, müşterilere hediye edilerek sıcak ilişkilerin kurulmasına neden olur ve yeni müşteri kazanmada etkili bir yoldur.

Promosyon Plastik Kalem Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Promosyon plastik kalem tasarımı sırasında dikkat edilecek en önemli nokta, baskı kalitesidir. Yüksek çözünürlükte yapılan logolar hem daha güvenilir olur hem de daha dikkat çekicidir.
  • Promosyon plastik kalem tasarımı hakkında bilgi verilirken, firma iletişim bilgilerinin kalem üzerinde olması, müşterilerin kolay ulaşımını sağlar.
  • Kalemlerde tasarım için uygun ölçülerin kullanılması gerekir. Bunun için ücretsiz promosyon plastik kalem şablonları mevcuttur.
  • Plastik kalem tasarımı vektörel olmalıdır ve piksel tabanlı grafik tasarımları kesinlikle kullanılmamalıdır.
  • Plastik promosyon kalem tasarımında Degrade(Gradient) geçişler kullanılmaması gerekir.

Promosyon Plastik Kalem Fiyatları

Promosyon plastik kalem sayesinde firma marka değerini yükseltirken çok sayıda hedef kitleye ulaşmaktadır. Promosyon sayesinde ücretsiz olarak uzun süreli reklam yapma şansına sahip olunur.
Promosyon plastik kalem fiyatları, kalemin özelliklerine göre değişiklik göstermekle birlikte; firma bütçesine olumlu katkı sağlayacak kadar uygun fiyatlardadır. Renk ve tasarım özellikleri önceden belirlenmeli ve fiyat belirlenmesi buna göre yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir