Tanıtım

Birbirinden Şık Makam Odası Bayrakları

Bayraklar dünyası olarak makam bayrakları konusunda %100 müşteri memnuniyetini sunuyoruz. Genellikle makam odalarında kullanılan bir ürün olmasının yanında odanın sağ köşesinde yer almaktadır. Makam bayraklarının standart bir ölçüsünün olmasının yanında özellikle saten kumaş türü kullanılmaktadır. Bağlı bulunduğu kurum veya kuruluşlar için üretilmesinin yanında hizmet alma istiyorsanız bizlere iletişim adreslerinden ulaşınız.
Makam bayrakları kaliteleri birbirinden farklıdır. Toptan ve perakende fiyatlarda değişiklik gösterilmesinin yanında kullanılan malzemeye göre değişiklik olması ile makam siparişi verirken bizlere aramayı unutmayınız. Kullanılacak makamı taçlandıracak bir özelliğe sahip olmasının yanında son derece şık durmaktadır. Makam odalarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer almasının yanında makam bayrak direkleri ile en önemli aksesuar ürünleridir. Türk bayrağı ile kullanılan makam bayrağı ürünlerimizde krom ve pirinç salon direği olarak iki kategoride üretimleri yapılmaktadır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün olmasının yanında 240 cm uzunluğunda kullanılan bir üründür.
Makam bayrakları ürünlerinde genelde parlak saten kumaştan yapılması ile 8 cm genişliğinde de altın renginde saçak kullanılmaktadır. Kenarları çift dikişli olmasının yanında makam bayrağı direk fiyatlarında perakende ve özel fiyatlarımızı sunmaktayız. Kaliteden ödün vermeden üretmiş olduğumuz ürünlerimizde rakipsiz bir şirket profiline sahiptir. Bayraklar dünyası sizlere makam bayrakları ile en ince ayrıntısına kadar yardımcı olmaktadır. Dilerseniz şirketinizin özel amblemli olarak da üretilmesini isteyebilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneği sunan kurumumuz tüm ürünlerini ambalajlı bir şekilde sizlere gönderimlerini sağlamaktadır. Bu bakımdan dolayı titiz bir çalışma doğrultusunda ürünlerimizi son teknoloji makinelerimizin yardımı ile yapmaktayız.
Günlük yaşantımızda makam bayrakları önemli bir yere sahiptir. Bu bakımdan dolayı sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarımız bulunmaktadır. Bayrak siparişi vermenizden itibaren 2 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Bu bakımdan dolayı makam bayrakları ürün incelenmesinin ardından sizlere gönderimleri sağlanmaktadır.

 

 

Makam Bayrakları Sitesi: http://www.bayraklardunyasi.com/kategori/makam-bayraklari/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir